Lokalizator GPS dla małego i dużego psa

Dowiedz się jak chronić swojego czworonoga

Lokalizator z kartą SIM

GPS dla psa posiada wbudowaną kartę SIM Orange. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego czworonoga. Dzięki temu Twój przyjaciel nigdy się nie zgubi

Najszybsza trasa

Jeżeli stracisz swojego psa z pola widzenia, dzięki dokładnej lokalizacji Wi-fi, GPS, GSM oraz BTS, w aplikacji poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojego zwierzaka

Nasłuch

Dzięki dedykowanej aplikacji połączysz się z urządzeniem i posłuchasz otoczenia, w którym znajduje się Twój pies. Ułatwi Ci to ustalenie jego miejsca pobytu

Sygnał SOS

Jeżeli ktoś znajdzie Twojego psa, używając jednego guzika wyśle Ci wiadomość SOS. Informacja z dokładną lokalizacją i trasą natychmiast pojawi się na Twoim telefonie.

Historia lokalizacji

Funkcja ułatwi Ci poznanie nawyków Twojego psa. Dowiesz się nie tylko, które miejsca odwiedza najchętniej, ale także przekonasz się które trasy są jego ulubionymi.

Strefy bezpieczeństwa

W aplikacji ustawisz własne strefy bezpieczeństwa. Kiedy Twój pies przemieści się bez Twojej wiedzy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon

Twój mały pies nigdy nie zniknie Ci z oczu

GPS dla psa od Bezpiecznej Rodziny to pewność, że zawsze dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoje zwierzę. Jeżeli Twój czworonożny przyjaciel jest niewielkich rozmiarów i podczas spacerów często tracisz go z oczu, nasza dedykowana aplikacja pozwoli Ci nie tylko ustalić, w którym miejscu przebywa Twój pies, ale także wskaże najszybszą drogę dotarcia do zguby.

Posłuchasz, dokąd pobiegł Twój pies

Mimo tego, że Twój pies jest pokaźnych rozmiarów, zdarza się, że na dłużej znika Ci z oczu? Dzięki dedykowanej aplikacji i praktycznej funkcji nasłuchu zawsze sprawdzisz, co dzieje się w otoczeniu Twojego czworonoga. Posłuchasz, czy zwierzak przebywa na głośnej ulicy, w lesie, czy może został znaleziony przez obcą osobę i czeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu.

Małe zwierzę i wielkie możliwości GPS dla psa

Nasz GPS dla psa jest niewielkich rozmiarów, dlatego idealnie sprawdzi się nie tylko u dużych, ale także i małych zwierząt. Mimo swojego niedużego gabarytu urządzenie posiada praktyczny przycisk SOS. Jeżeli ktoś znajdzie Twojego czworonoga, wystarczy, że użyje jednego guzika, a powiadomienie z dokładną lokalizacją Twojego psa natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym.

GPS dla dużego psa i historia lokalizacji

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę posiada szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia historii tras i lokalizacji, w których przebywał Twój zwierzak. Duże psy chętnie biegają po rozległych obszarach, takich jak lasy, czy parki, dlatego zawsze warto mieć na uwadze to, które konkretnie miejsca są ich ulubionymi. GPS dla psa to urządzenie, które pozwoli Ci poznać wszystkie nawyki Twojego czworonożnego przyjaciela.

Mały pies, duże potrzeby bezpieczeństwa

Jeżeli Twój mały pies często niepostrzeżenie wymyka się z domu lub regularnie przechodzi na posesję sąsiadów, wyznaczenie indywidualnych stref bezpieczeństwa ułatwi Ci sprawowanie nad nim kontroli. Aplikacja powiadomi Cię, ilekroć Twój czworonożny przyjaciel opuści lub pojawi się w danym miejscu. GPS dla psa to pewność, że zwierzak zawsze jest bezpieczny.

Wytrzymała obudowa

Nasz lokalizator jest niewielkich rozmiarów i waży tylko 22 gramy. Niezależnie od tego, czy masz w domu dużego, czy małego pupila, zwierzę nie poczuje, że ma dodatkowe urządzenie na swojej obroży. GPS dla psa jest solidny, wytrzymały i dobrze radzi sobie z zachlapaniami. Dzięki gumowej obudowie masz pewność, że Twój zwierzak nie uszkodzi go podczas zabawy.

Obejrzyj nasz spot

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 milion Klientów! Sprawdź, dlaczego właściciele czworonogów, zatroskani o bezpieczeństwo swoich zwierząt, wybierają nasze urządzenia!

Marta Nowak

Urządzenie znakomicie sprawdza się na spacerach z moją Sunią. Często zdarza się tak, że moja suczka znika mi z oczu. Dzięki lokalizatorowi z łatwością mogę ją odnaleźć i dalej cieszyć się zabawą ze swoim pupilem. Polecam lokalizator każdemu zatroskanemu właścicielowi czworonogów.

Iza Wiśniewska

Kupiłam to bo w mojej okolicy giną psy. Sprawdziłam na kilka sposobów, w różnych miejscach i działa. Oscar nawet nie zauważył, że go nosi.

Andrzej Malinowski

Nasłuch, lokalizacja, historia - wszystko działa w porządku co istotne - obawiałem się, że pies to zniszczy, a tak naprawdę przez 3 miesiące nic złego się nie wydarzyło.

Aplikacja Bezpiecznę Zwierze

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca bezpieczeństwo Twojego zwierzaka.

Dostępne subskrypcje

Pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzenia

cykliczny
33,00 zł
Miesięcznie
 
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
6 miesięcy
179,00 zł
Złoty
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
12 miesięcy
299,00 zł
Platynowy
 
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
*Korzystanie z urządzenia wymaga aktywnego pakietu. Po jego zakończeniu przedłużysz go TUTAJ.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play