Lokalizator GPS dla kota

Sprawdź jak w pełni chronić swoje zwierzę

GPS dla kota z kartą SIM

Lokalizator dla zwierzaka posiada wbudowaną kartę SIM. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego kota, dzięki czemu Twój przyjaciel nigdy się nie zgubi

Najszybsza trasa

Jeżeli Twój kot się zgubi lub długo nie będzie wracał do domu, dzięki dokładnej lokalizacji Wi-fi, GPS, GSM oraz BTS w aplikacji poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojego czworonoga

Nasłuch

Dzięki dedykowanej aplikacji połączysz się z urządzeniem i posłuchasz otoczenia, w którym znajduje się Twój kot. Ułatwi Ci to ustalenie miejsca jego pobytu

Sygnał S.O.S

Kiedy ktoś znajdzie Twoje zagubione zwierzę, używając jednego guzika, wyśle Ci wiadomość S.O.S. Informacja z dokładną lokalizacją i trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie

Historia lokalizacji

GPS dla kota i dedykowana aplikacja pozwolą Ci na sprawdzenie historii lokalizacji, w których przebywał Twój zwierzak. Dowiesz się, które miejsca odwiedza najchętniej i poznasz trasy, którymi chodzi

Strefy bezpieczeństwa

W aplikacji Bezpieczna Zwierzę ustawisz własne strefy bezpieczeństwa. Kiedy Twój kot przemieści się bez Twojej wiedzy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon

Zlokalizujesz swojego kota

GPS dla kota to gwarancja i pewność, że zawsze dokładnie wiesz, gdzie przebywa Twoje zwierzę. Twój kot lubi chadzać własnymi ścieżkami i zdarza mu się długo nie wracać do domu? Wybierz urządzenie, które precyzyjnie namierzy Twojego pupila. Dzięki dedykowanej aplikacji szybko i wygodnie sprawdzisz, w którym miejscu znajduje się Twój czworonożny przyjaciel i poznasz najszybszą trasę dotarcia do swojej zguby.

Posłuchasz otoczenia

Dzięki wygodnej funkcji nasłuchu oraz dedykowanej aplikacji Bezpieczna Zwierzę, połączysz się z lokalizatorem i posłuchasz tego, co dzieje się w otoczeniu Twojego kota. Sprawdzisz, czy Twój czworonożny przyjaciel przebywa w spokojnej okolicy, na głośnej ulicy, czy może został znaleziony przez obcą osobę i czeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu.

GPS dla kota wysyła sygnał S.O.S

Nasz lokalizator dla kota wysyła sygnał S.O.S. Ta praktyczna funkcja sprawdzi się w momencie, kiedy Twój zwierzak zostanie znaleziony przez obcą osobę. Po użyciu tylko jednego guzika, powiadomienie z dokładną lokalizacją i najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym.

Własne strefy bezpieczeństwa

Jeżeli Twój kot zbyt często ukradkiem wymyka się z domu lub nagminnie przechodzi na posesję sąsiadów, wyznaczenie indywidualnych stref bezpieczeństwa ułatwi Ci sprawowanie kontroli nad swoim czworonogiem. W aplikacji ustawisz własne strefy bezpieczeństwa, o których przekroczeniu dowiesz się natychmiast, ilekroć Twój kot opuści lub pojawi się w danym miejscu.

Historia lokalizacji

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę gwarantuje Ci dostęp do wielu przydatnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia historii tras oraz lokalizacji, w których pojawiał się Twój kot. Umożliwi Ci to poznanie nawyków i przyzwyczajeń swojego czworonoga. Z łatwością też dowiesz się o miejscach, które Twój kot najchętniej odwiedza.

Wytrzymały i lekki GPS dla kota

Nasz lokalizator GPS jest wyjątkowo wytrzymały i lekki – waży zaledwie 22 gramy, dzięki czemu Twój kot nie poczuje, że ma dodatkowe urządzenie na swojej obroży. Jego niewielki rozmiar nie wpłynie na komfort Twojego zwierzaka, a gumowa obudowa zapewnia dodatkową ochronę przed zachlapaniem i czynnikami zewnętrznymi.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 milion Klientów! Sprawdź, dlaczego właściciele czworonogów, zatroskani o bezpieczeństwo swoich zwierząt, wybierają nasze urządzenia!

Aleksandra Mróz

Mój kot często spaceruje po naszym ogrodzie i zdarza się, że przez wiele godzin nie wraca do domu. Lokalizator i aplikacja pozwalają mi stale kontrolować miejsce jego pobytu. Nie martwię się już, kiedy zbyt długo przebywa na zewnątrz.

Damian Maj

Chociaż mieszkamy w bloku, często wyjeżdżamy na działkę za miasto. Zabieramy naszego kota na weekend już bez obaw, że się zgubi. Jeżeli tylko opuści działkę, od razu dostaję powiadomienie na telefon. Bardzo wygodne i praktyczne urządzenie godne polecenia.

Karolina Wojciechowska

Aplikacja bardzo intuicyjna, a lokalizator lekki i faktycznie kot nie odczuwa, że ma coś dodatkowego przy swojej obroży. Raz nawet zdarzyło się, że kicia zginęła, rozwieszaliśmy nawet ogłoszenia w okolicy w nadziei, że ktoś ją znajdzie. Po dwóch dniach na moim telefonie pojawiła się wiadomość S.O.S. Na szczęście kicia wróciła szczęśliwie do domu.

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca bezpieczeństwo Twojego zwierzaka.

Dostępne subskrypcje

Pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzenia

cykliczny
33,00 zł
Miesięcznie
 
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
6 miesięcy
179,00 zł
Złoty
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
12 miesięcy
299,00 zł
Platynowy
 
  • Nielimitowana strefy
  • Lokalizacja 24/7
  • Nielimitowane sygnały SOS
*Korzystanie z urządzenia wymaga aktywnego pakietu. Po jego zakończeniu przedłużysz go TUTAJ.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play